گروه نرم افزاری دیما یک گروه با دیگاه باز متن و انتشار رایگان است ، این گروه در سال 84 با نام میترا تاسیس و در سال 88 به گروه دیما تغییر نام داد ، محصولات این گروه عمدتا رایگان و در جهت توسعه وب فارسی ارائه شده است ، این گروه محصولات زیادی را تا کنون بر روی وب منتشر کرده است که از آن جمله میتوان به سیستم های مدیریت محتوای جوملا بیس اشاره کرد. این گروه افتخار دارد تا بسیاری از سایت های علماء و سایت های اشخاص معتبر را طراحی یا پیاده سازی نموده است. خدمات این گروه محدود به وب بوده و تولید قالب وب سایت و نرم افزار های کاربردی بر روی جوملا از اصلی ترین فعالیت های گروه می باشد. این گروه متشکل از تعداد زیادی شرکت نرم افزاری و وب سایت های اینترنتی می باشد که خدمات همگی این وب سایت ها در زمینه وب می باشد.

میبدجوملا نیز این افتخار را دارد که در همه این سالها در کنار این گروه بزرگ فعالیت کرده است.

علاوه بر فعالیت مشترک با دیما ، بصورت حرفه ای در زمینه راه اندازی سامانه های هوشمند نیز فعالیت داریم.

ما در زمینه سامانه های هوشمند بصورت تخصصی نیز فعالیت میکنیم و سامانه هایی نظیر : سامانه اتوماسیون اداری ، سامانه نظام مهندسی ، سامانه یکپارچه فرم ساز ، گزارش ساز و مدیریت داده ، سامانه مدرسه هوشمند ، سامانه پیامک هوشمند و ... با هزاران امکانات متنوع آماده کرده ایم.

نرم افزار رایگان راه اندازی سایت حرفه ای
سیستم مدیریت محتوای دیما یک نرم افزار فارسی رایگان برای راه اندازی سایت های مختلف می باشد. این نرم افزار ساده با موبایل و تبلت سازگار بوده و نمایش خوبی بر روی موبایل و تبلت دارد.
  • بسیار سبک و ساده
  • امکان تعریف دسته بندی
  • محدود سازی مطالب و منوها
  • تعریف کاربر
  • سازگار با موبایل و تبلت
  • با استفاده از تکنولوژی AJAX
  • برنامه نویسی شده با php و mysql
  • قدرت یافته از جوملای رایگان

اين علائم و نشانه‌ها جهت نمايش و بهبود ساختار مناسب مطالب وب سايت شما ارائه شده است . شما مي‌بايست پلاگين علائم و نشانه‌ها را نصب نماييد. همچنين جهت استفــاده در قسمت علائم و نشانه‌هاي سايت با زمينه هاي مورد شما مي‌توانيد با استفاده از دکمه علائم و نشانه‌ها اي از اين کد ها استفاده نماييد.

شما میتوانید از آیکون های زیر در سایت و مطالب و کامپوننت های خود استفاده کنید. کافی که کلاس هر آیکون را به المان دلخواه خود اضافه کنید.

تاریخچه شرکت

ارتباط با ما

ایمیل: zdx.hadi@gmail.com
تلفن: - 9277 969 0913

Template Design:Dima Group